Hyundai Elantra Araç Bilgisi ve Yedek Parça


hakanlarotomotiv.Com

Hyundai ELANTRA Yedek Parça Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey.

Hyundai Elantra Yedek Parça Hakkında Ki Bu Blogumuzu Takip Ettiğiniz Için Teşekkür Ederiz.

Temin Edemediğiniz Hyundai ELANTRA Yedek Parçaları Için Bize Ulaşın.

Hyundai ELANTRA Yedek Parça Hakkında Ki Soru Ve Önerileriniz Için Bize   0212 632 97 43 - 0535 875 64 64 Numaralarından Ulaşabilirsiniz. Hyundai ELANTRA Yedek Parça Uzmanımız En Kısa Sürede Sorununuza Çözüm Bulacaktır.

Neden hakanlarotomotiv.Com?

hakanlarotomotiv.ComHyundai,Kia,Toyota,Mitsubishi Marka Araçların Orijinal Ve Eş Değer Yedek Parçacısıdır. Hakanlarotomotiv.Com Aynı Zamanda, Hyundai Ve Diğer Marka Araçlara, Orijinaline Eş Kalitede Eşdeğer Parça Da Sağlamaktadır. Hakanlarotomotiv.Com Orijinal Ve Eşdeğer Parça Kullanarak Aracınızı Güvenle Sürebilirsiniz, Uzun Vadede Maddi Kazanç Sağlayabilirsiniz Ve Aracınızı Ilk Günkü Performansıyla Sürebilirsiniz.

Dünyada En Çok Tercih Edilen Markalardan Biri Olan Hyundai’n Japon & Kore Menşeili Yedek Parçalarını Temin Ediyoruz. Sağladığımız Yedek Parçalardaki Malzeme Kalitesi Ve Güvenilirliği Ile Son Kullanıcının En Iyi Şekilde Yararlanması Için Çalışmalarımız Bu Yönde Devam Ediyor.Bize Güvendiğiniz Için Teşekkür Ederiz.

hakanlarotomotiv.Com,Hyundai ELANTRA Yedek Parçalarını Bulabildiğiniz En Kapsamlı,30.000'Den Fazla Hyundai ELANTRA Yedek Parçasını Içinde Barındıran Geniş Ve Kapsamlı Bir Oto Yedek Parça Sitesidir.

Hakanlarotomotiv.Com Olarak Sağladımız Müşteri Memnuniyeti Açısından Oto Yedek Parçaları Garantili Bir Şekilde Satılmaktadır.

Hyundai ELANTRA Yedek Parçaların Erişim Kolaylığı,Ödeme Fırsatları Ve Hızlı Teslimatımız Ile Size En Iyi Müşteri Memnuniyetini Sunuyoruz.

12 Taksit Ve Anlaşmalı Kargo Firmalarında Avantaj.

Hyundai Elantra Modelleri Ve Elantra Tarihi

Hyundai Serisindeki Ikinci En Uzun Süredir Çalışan Isim Plakası Olan Elantra, Ilk Olarak 1992 Yılında ABD Model Yılı Için Çıktı. Dört Kapılı Kompakt Bir Otomobil Olarak Debriyaj Olarak Kullanılan Hyundai Elantra, Başlangıçta Mitsubishi Motor Gücüne Sahipti. Elantra, 1995 Yılında Daha Uzun Bir 100.4 Inç Dingil Mesafesi Ve Daha Yuvarlak Bir Dış Görünüme Sahip Ilk Güncellemesini Aldı. 1998'E Gelindiğinde, Beş Kişilik Hyundai Elantra, 130 Beygir Gücünde 1,8 Litrelik Dört Silindirli Bir Motorla Çalışan Dört Kapılı Bir Sedan Veya Vagon Gövdesi Olarak Sunuldu. 1998 Için Döşeme Seviyesi Seçenekleri, Çift Hava Yastığı Olan Bir Taban Veya GLS Ve Kaset Çalarlı Bir Ses Sistemi Ile Araç Için Standart Özellikler Olarak Hizmet Vermiştir. 1998 Elantra GLS Modelleri Dört Tekerlekli Disk Frenler Ve Elektrikli Camlar Aldı. 1999 Hyundai Elantra Yeniden Tasarlanmış Bir Izgara Ve 140 Beygir Gücü Ve 133 Pound-Feet Tork Üreten Daha Güçlü 2 Litrelik Bir Motor Aldı. 2001 Yılında, Hyundai Elantra Tamamen Yeni Bir Görünüm Sporu Tam Bir Yeniden Yapılanma Geçirdi. Hyundai Elantra Sedan, 2001 Elantra GT Denilen Bir Hatchback Aracın Vagon Versiyonunu Değiştirirken Geri Döndü (2003 Yılında Elantra GT Sedan Eklenmesi Daha Sonraki Yıllarda Hatchback Olarak Adlandırılmak Üzere Sonuçlanacaktı). Yan Hava Yastıkları, Elektrikli Camlar, Elektrikli Kapı Kilitleri Ve Klima, Tüm 2001 Hyundai Elantras Için Standart Özellikler Olarak Tanıtıldı. 2004 Için, Elantras Motoru, Araçların Görünümüne Hafif Bir Yüz Germe Ile Birlikte Sürekli Değişken Valf Zamanlaması Aldı. Tamamen Yeniden Tasarlanmış Bir Hyundai Elantra, 2007 Için Yeni Bir Görünüm Ve Daha Fazla Iç Alan Ile Ortaya Çıktı . 2009 Için, Elantra'nın Vagon Benzeri Bir Hatchback Versiyonu, Touring Modeli Olarak Adlandırılan Birleşik Devletler Serisine Geri Döndü. 2011 Hyundai Elantra Için Bazı Çarpıcı Değişiklikler Getirdi. 0.28 Sürtünme Katsayısına Sahip Sofistike Kompakt Sedan Görünümü Ile Sunulan Elantra , Revize Edilmiş Bir Aktarma Organıyla Geldi.

 

Hyundai Elantra ve COUPE Parçalarını Buradan Temin Edebilirsiniz;

Www.Hakanlarotomotiv.Com

0(212) 632 97 43

 0(535) 875 64 64